W dzień ósmych urodzin Ninki ruszył specjalistyczny portal silniwchorobie.pl Portal jest miejscem spotkań osób borykającymi się ze swoimi problemami zdrowotnymi, swoich najbliższych, czy też znajomych. Jest także miejscem w którym znajdą swoje miejsce osoby ogólnie zainteresowane problematyką zdrowia / medycyny.

Portal silniwchorobie.pl powstał z powodu i na skutek osobistych doświadczeń rodziców Niny, którzy z wieloma problemami natury medycznej u córki zostali pozostawieni samym sobie. Zdobycie informacji np. o: dobrych lekarzach, szpitalach, sprzęcie rehabilitacyjnym, dotacjach i wielu innych sprawach. Wymagało od rodziców tak chorego i niepełnosprawnego dziecka jak Nina masę determinacji, czasu oraz wiązało się z niepotrzebnymi kosztami. 

Dziś kiedy specjalistyczny portal silniwchorobie.pl stał sie faktem, my osoby stykające się w naszym otoczeniu z chorobą, mamy przestrzeń gdzie możemy napisać o: naszych doświadczeniach, zapytać innych o radę, szukać wsparcia.

Dodatkowym atutem portalu silniwchorobie.pl jest giełda sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego gdzie można bezpłatnie zamieszczać ogłoszenia.

W ostatnim zdaniu chciałbym napisać, że portal powstał ze skromnych środków rodziny Meszko i tylko od Was potencjalnych użytkowników zależy, czy projekt się powiedzie i czy tym samym osoby dotknięte problemem choroby będą miały swoje miejsce w sieci.

My rodzice Ninki chcielibyśmy aby dzięki  temu portalowi inni mogli znaleźć pomoc dla swoich najbliższych dużo szybciej, łatwiej i taniej niż nam było to dane.

Nie ma co więcej się rozpisywać, trzeba odwiedzić i założyć konto na silniwchorobie.pl

 

banner FB