Czas na rozliczenie Pit-a za 2017 r. ! Jak co roku udostepniamy bezpłatny program do rozliczenia Pit-a za dany rok. Program automatycznie podstawia dane, które sprawią, że Twój 1% z podatku trafi do Ninki Meszko.

 

Program do rozliczenia PIT za 2017 rok - Kliknij!

Ten artykuł powinien powstać przynajmniej kilka lat temu.

Można śmiało powiedzieć, że nigdy nie byłoby Niny w domu rodzinnym gdyby nie zespół specjalistów oddanych swej pracy działających pod szyldem: Medycyny Specjalistycznej Sp. z o.o. w Bydgoszczy, ośrodka wentylacji domowej. Ta grupa profesjonalnych zapaleńców, mam wrażenie, że w działająca także dla idei. Pozwoliła nam rodzicom, zabrać po niespełna 12 miesiącach hospitalizacji naszą Ninkę do Domu.

W dzień ósmych urodzin Ninki ruszył specjalistyczny portal silniwchorobie.pl Portal jest miejscem spotkań osób borykającymi się ze swoimi problemami zdrowotnymi, swoich najbliższych, czy też znajomych. Jest także miejscem w którym znajdą swoje miejsce osoby ogólnie zainteresowane problematyką zdrowia / medycyny.

Dzisiaj 26.09.2017 roku Ninka miała wizytę kontrolną u prof. Marka Prosta, który  opiekuje się wzrokiem dziecka. Nina w trakcie badania była wyjątkowo dzielna. Po pierwsze umożliwiła w ogóle badanie, co w jej przypadku nie jest takie oczywiste. :-) Co więcej, nawet trochę współpracowała i specjalnie nie płakała, tylko cichutko kwiliła. Nina to prawdziwa bohaterka! Badanie wzroku nawet dla osoby dorosłej wiąże się z bardzo dużym dyskomfortem, nie chcę napisać bólem.