Czas na rozliczenie Pit-a za 2017 r. ! Jak co roku udostepniamy bezpłatny program do rozliczenia Pit-a za dany rok. Program automatycznie podstawia dane, które sprawią, że Twój 1% z podatku trafi do Ninki Meszko.

 

Program do rozliczenia PIT za 2017 rok - Kliknij!

W ostatni czwartek, czyli 15 marca, Nina miała kontrolę okulistyczną u Prof. Marka Prosta. Bidulka bała sie strasznie, popłakiwała w trakcie badania, a nawet chwilami wierzgała się, ale była tak dzielna, że finalnie udało sie wykonać pełne badanie.

Ten artykuł powinien powstać przynajmniej kilka lat temu.

Można śmiało powiedzieć, że nigdy nie byłoby Niny w domu rodzinnym gdyby nie zespół specjalistów oddanych swej pracy działających pod szyldem: Medycyny Specjalistycznej Sp. z o.o. w Bydgoszczy, ośrodka wentylacji domowej. Ta grupa profesjonalnych zapaleńców, mam wrażenie, że w działająca także dla idei. Pozwoliła nam rodzicom, zabrać po niespełna 12 miesiącach hospitalizacji naszą Ninkę do Domu.

W dzień ósmych urodzin Ninki ruszył specjalistyczny portal silniwchorobie.pl Portal jest miejscem spotkań osób borykającymi się ze swoimi problemami zdrowotnymi, swoich najbliższych, czy też znajomych. Jest także miejscem w którym znajdą swoje miejsce osoby ogólnie zainteresowane problematyką zdrowia / medycyny.